14.01.2021   311

10. CONSEURO (DİJİTAL) KONGRESİ

Sevgili meslektaşlarım,

Avrupa Konservatif Diş Hekimliği Federasyonu (EFCD) ve Restoratif Diş Hekimliği Derneği (RDD), Avrupa'nın en önemli Konservatif Diş Hekimliği Kongresi olan 10. ConsEuro'yu birlikte düzenlemekten onur ve gurur duymaktadır.

22-24 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında Antalya'da gerçekleştirilmeyi planladığımızbu organizasyon,  COVID-19 pandemisinde  Avrupa ülkelerinin getirdiği seyahat ve diğer kısıtlamalar nedeniyle , EFCD İcra Kurulu fiziksel yüz yüze bir organizasyon yapmayı gerçekçi görmed. Bu nedenle, "fiziksel" ConsEuro Kogresini Nisan 2022'ye ertelemeye karar verdik ve bunun yerine size bir "Sanal" ConsEuro 2021 kongresi sunmaya karar verdik. Bu sanal etkinliğin konusu "Diş Hekimliği 2.0 - Günümüz diş hekimliğinde yeni teknolojiler ve materyallerdir" dir. Bu heyecan verici konu ve istisnai toplantı için EFCD ve RDD, Avrupa'nın her yerinden 12 çok değerli araştırmacı ve uzmanı davet etti.

En son teknolojiler, yenilikçi materyaller ve konseptlerin tartışılacağı bu etkinliğin sizlere evinizin veya ofisinizin rahatlığında eşsiz bir fırsat sunacağına inanıyoruz.

Bu heyecan verici ve ilham verici programı paylaşmak için sizi sanal kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. L. Şebnem Türkün                            Prof. Dr. Esra Can

EFCD Başkanı                                                   RDD Başkanı